Tocam carnea de pui.In uleiul de masline calim usturoiul,apoi adaugam carnea.O calim cam 7 min.Adaugam si spanacul,lasam inca 15 min sa se caleasca, dupa care adaugam rosiile (mixate cu sare piper).
Noi am servit pe pat de mamaliguta,si langa o bucatica de carnita,este leguma preferata de Sara,fetita mea:))
De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța...
Tartă cu caise și înghețată - Deliciu aromat și răcoritorDe zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța...
Tarta Tatin cu înghețată - Desertul care te cucerește